Każda pora jest dobra na zwiedzanie Korbielowa

Korbielów to piękna miejscowość, położona w województwie śląskim, u podnóża góry Pilsko. Beskid Żywiecki w tym miejscu rysuje się w niezwykle malowniczych barwach, które zapierają dech w piersi, nawet najbardziej wytrawnym turystom. Miejscowość typowo zimowa, zdeterminowana jest przez ośrodki narciarskie, wyciągi i stoki. Nie znaczy to jednak, że sezon letni wyklucza podróż w te strony. Wręcz przeciwnie, wówczas kurort zyskuje żywsze kolory i promuje aktywny sposób spędzenia czasu, oparty na spacerach, zdobywaniu szczytów i innych atrakcjach.

Oferta miejsc do spania (noclegi Korbielów) przygotowana jest w taki sposób, aby zadowolić każdego turystę, w tym miejscu należy zaznaczyć jej różnorodność, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Noclegi to oferta przemyślana, rozwijająca się z każdym rokiem. Pobyt w tym miejscu jest szczególnie udany, gdy lubimy wszelkiego rodzaju sporty. Zimą to oczywiście narty, w każdym ich wydaniu, lato natomiast zdeterminowane jest przez każdą inną formę aktywności. Szczególnie warto wybrać się w tym miejscu na spływy czy to kajakiem, czy pontonem po przepływającej tędy rzece Glinnej. Zapewnia to okazję do zapoznania się z okolicą z zupełnie innej perspektywy. Ta ukazuje nam wspaniałą roślinność, porastającą górskie tereny.

Wśród okazji do spędzenia czasu nie można ominąć wędrówek po tutejszych szlakach, tych bowiem w okolicy jest aż pięć. Każdy to inny stopień trudności i kierunek. Doprowadzą nas do sąsiadujących miejscowości, górskich szczytów i urokliwych miejsc wśród tutejszych lasów. Wodospad skrywający się między drzewami, pięknie prezentuje się wśród zieleni wiosny, budzącej do życia całą okolicę. Nie zabraknie nam też okazji do bardziej ekstremalnych sportów i podobnie jak w innych górskich osadach mamy tu szansę podziwiać region z lotu paralotnią. Stadnina koni to szansa na wycieczkę i rozluźnienie się, a rajd offroadowy quadem to szczególna forma rozrywki, zorganizowana dla prawdziwych śmiałków. Spędzenie choćby kilku dni w tym pięknym miejscu to prawdziwa przyjemność, która pozostawi po sobie emocje na długi czas.

Korbielów słynie z narciarstwa, krajobrazu i kameralnej atmosfery. Możemy tu spędzić kilka dni w ciszy i spokoju, który tak bardzo potrzebny jest nam w tych czasach. Zapracowani turyści mają okazję się odprężyć, wśród malowniczych terenów Beskidu Wysokiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>