Staw Kajakowy w Wiśle

Wisła jest urzekającym miasteczkiem położonym w województwie śląskim. Swą popularność z pewnością zawdzięcza swym zarówno wypoczynkowym, jak i uzdrowiskowym atrybutom. Turyści cenią sobie, kiedy w jednym tylko miejscu mają do dyspozycji wszystko, czego im potrzeba, od zapierających dech w piersiach krajobrazów z niesłychanie czystym powietrzem, poprzez znajdujące się praktycznie na każdym kroku atrakcję, a na pomocnych i otwartych mieszkańcach kończąc.  Kolejnym z jego przymiotów może być bardzo szeroko rozwinięta noclegowa baza, która mimo swej wielkości stale się rozrasta. Odnaleźć tu możemy noclegi zarówno w pięknych hotelach, uroczych pensjonatach, jak i czystych i gustownie urządzonych kwaterach prywatnych. Są one dostosowane praktycznie na każdą kieszeń. 

Wisła w swej ofercie ma także jedyny w swoim rodzaju staw kajakowy, który znajduje się na Jonidle. Warto wybrać się w to miejsce, tym bardziej, iż zostało ono w tym roku zmodernizowane w dość widoczny sposób. Jest to jedno z najlepszych miejsc, do którego warto wybrać się będąc nawet przejazdem w okolicach Wisły. Staw wyposażony jest w liczne wodne rowerki, z których można skorzystać, jak również istnieje możliwość, by na nim powędkować. Właściciele wpadli tu również na bardzo ciekawy pomysł, by na środku ulokować okrągły podest, na którym oprócz spacerów można także dobrze zjeść, znajduje się tu bowiem lokal gastronomiczny, który serwuje w głównej mierze zwłaszcza regionalne obiady. To jednak nie koniec atrakcji jakie znajdują się na w tym obszarze. Do dyspozycji jest także ścieżka rowerowa, gdzie miłośnicy długich rowerowych wypraw udać się mogą w niezapomnianą podróż, w trakcie której będą mogli podziwiać wspaniałe, otaczające ich widoki. Dopełnieniem wszystkiego jest fakt, iż trasa biegnie wzdłuż Wisły. Miejsce to również idealnie nadaje się na długie samotne spacery, które z pewnością dostarczą nam niezapomnianych wspomnień i chwili błogiego relaksu. Jest to idealny moment, by pomyśleć o życiu i problemach, a także, by móc się wyciszyć i pomedytować pośród otaczającej nas, tak wspaniałej przyrody. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>