Wakacje z dzieckiem w Gąskach

Planując urlop, szczególną uwagę zwracamy na to, by jak najprzyjemniej spędziły ten czas nasze dzieci. Określenie "przyjemnie" często kojarzy się nam z wysokimi kosztami, jednak wcale nie musi tak być.

Na wybrzeżu, w gminie Mielno, znajduje się piękna, mała wioska, która chętnie gości całe rodziny, nawet z najmłodszymi maluszkami. Są do tego przygotowane specjalne kwatery, domki czy pensjonaty, lecz przede wszystkim przestrzeń, która jest radosna i kolorowa, ale też świeża i w pełni bezpieczna.

W Gąskach, jak we wszystkich nadmorskich miejscowościach, ceny są wyższe niż w naszych miejscach zamieszkania ze względu na sezon letni, jednak nieznacznie. Są tam do dyspozycji nie tylko bary, czy restauracje, ale także sklepy spożywcze, w których możemy zakupić odpowiedni prowiant, aby przygotować dobre i zdrowe jedzenie dla naszych maluszków. Nie znaczy to oczywiście, ze gastronomia Gąsek nie proponuje jedzenia zdrowego, świeżego i dobrze przygotowanego – oczywiście występuje tam cały wachlarz możliwości.

Lecz co zrobić, jeżeli dzieci mają swoje, własne upodobania?

Można przygotować samemu, w kuchni w wynajętych przez nas domkach – podwieczorek dla małego smyka. Nie trzeba również zabierać ze sobą stert pieluch zakupionych w Biedronce, bo i na miejscu jest do nich dostęp. Jeżeli dzieciaczek ma ochotę na pysznego naleśniczka z czekoladą i bananami, polecamy spacer przez Gąski, a z pewnością niejeden punkt gastronomiczny taką przekąskę zaproponuje, a co ważne, w bardzo przystępnej cenie.

Oczywiście drugą ważną kwestią pod względem wygody naszych maluszków jest czysta okolica, a co najważniejsze, plaża, na której spędzamy zasadniczą część nadmorskiego wypoczynku. Piaszczyste tereny w Gąskach są szerokie, ale przede wszystkim systematycznie czyszczone z wszelkich zabrudzeń, które pozostają po każdym dniu i nocy pobytu turystów. Organizacja porządkowa w Gąskach jest na wysokim poziomie, co zapewnia higienę kompatybilną z wakacjami wraz z dziećmi. Nowoczesne obiekty noclegowe są również poddawane systematycznym reorganizacjom, wyposażane są w coraz bardziej atrakcyjne gadżety.

Oczywiście, Drodzy Rodzice, place zabaw są w znacznej części miasta. Występują one nie tylko na posiadłości hoteli, lecz także w centrum Gąsek i wcale nie trzeba płacić za korzystanie z ich walorów.

Z pewnością właśnie Gąski są idealnym wyborem na odpoczynek z rodziną, zarówno z dziećmi malutkimi, jak również z tymi już bardziej wymagającymi – w wieku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>